SANTAKS
Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Apģērbs
  Papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Dezinfekcija
    Dezinfekcijas līdzekļi medicīnā
    Dezinfekcijas līdzekļi ražošanā
    Baktericīdas lampas
    Drošības konteineri
    Maisi un turētāji
  Sterilizācijai
  Medicīniskās lampas, lupas
  Mēbeles
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Laboratorijai klīniskai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmijas reaģenti
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija
  Preces mājai

 Dezinfekcijas līdzekļi medicīnā
 Dezinfekcijas līdzekļi ražošanā
 Baktericīdas lampas
 Drošības konteineri
 Maisi un turētāji

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, 750 ml. bezalkoholisks ātras virsmas dezinfekcijas līdzeklis I D spry NEST - spry NEST ir lietošanai gatavs produkts. Ir pilietojasm visa veida virsmām: akrila, stikla un citām jutīgām cita veida virsmām. nekaitē, operāciju zālēs, intensīvās terapijās, zobārstniecības kabinetos, kā arī medicīnas ierīču virsmām. Lietošana: izsmidziniet uz virsmas 30 cm attālumā vai izsmidziniet uz auduma vai salvetes. Sastāvā nav etanola, Mikrobioloģiska iedarbība: baktericīda, fungicīda un vīrusus inaktivējoša.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
190_887 Virsmu dezinfekcijas līdzeklis bez alkohola 750ml I&D spry NEST ir Vajag ielogoties!

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, 1L bezalkoholisks virsmas dezinfekcijas līdzeklis I D spry NEST - spry NEST ir lietošanai gatavs produkts. Ir pielietojams visa veida virsmām: akrila, stikla un citām jutīgām cita veida virsmām. nekaitē, operāciju zālēs, intensīvās terapijās, zobārstniecības kabinetos, kā arī medicīnas ierīču virsmām. Lietošana: izsmidziniet uz virsmas 30 cm attālumā vai izsmidziniet uz auduma vai salvetes. Sastāvā nav etanola, Mikrobioloģiska iedarbība: baktericīda, fungicīda un vīrusus inaktivējoša.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
840_509 Virsmu dezinfekcijas līdzeklis bez alkohola 1L I&D spry NEST ir Vajag ielogoties!

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, Virsmu dezinfekcijas līdzeklis 750 ml I D spry - Virsmu dezinfekcijas līdzeklis uz spirta bāzes (bez aldehīda un bez fenola). Izmantojams medicīnisko iekārtu un ierīču dezinfekcijai, ka arī virsmu dezinfekcijai. Pielietojams operācijas zālēs, intensīvās terapijas nodaļās, zobārstniecības nodaļās. Lietošanai gatavs produkts, bez atšķaidīšanas. Izsmidziniet uz visrmu 30 cm attālumā, tad notīriet ar salveti. Sastavā ir etanols (Ethanol% w / w 40.0,). Mikrobioloģiska iedarbība: baktericīda, fungicīda un vīrusus inaktivējoša.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
618_438 Virsmu dezinfekcijas līdzeklis 750 ml I&D spry pasūtīt Vajag ielogoties!

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, Virsmu dezinfekcijas līdzeklis 1 L I D spry - Virsmu dezinfekcijas līdzeklis uz spirta bāzes (bez aldehīda un bez fenola). Izmantojams medicīnisko iekārtu un ierīču dezinfekcijai, ka arī virsmu dezinfekcijai. Pielietojams operācijas zālēs, intensīvās terapijas nodaļās, zobārstniecības nodaļās. Lietošanai gatavs produkts, bez atšķaidīšanas. Izsmidziniet uz visrmu 30 cm attālumā, tad notīriet ar salveti. Sastavā ir etanols (Ethanol% w / w 40.0,). Mikrobioloģiska iedarbība: baktericīda, fungicīda un vīrusus inaktivējoša.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
599_822 Virsmu dezinfekcijas līdzeklis 1 L I&D spry pasūtīt Vajag ielogoties!

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, Līdzeklis metalu tīrīšanai un apkopei ID Care Steel 750 ml - Piemērots rūsas, biofīlu un oglekļa apdegumu apkopei un tīrīšanai, kas veidojas uz visu veidu nerūsējošā tērauda, hroma, niķeļa, ierīču un aprīkojuma iekšējām un ārējām virsmām. Aktīvās sastāvdaļas: organiskās skābes, virsmaktīvās vielas, korozija
inhibitori.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
803_636 Līdzeklis metālu tīrīšanai un apkopei ID Care Steel 750 ml pasūtīt Vajag ielogoties!

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, Virsmu kopšanas un tīrīšanas aerosols - Virsmu kopšanas un tīrīšanas aerosols 750 ml tilpumā. Lieto operāciju zālēs, intensīvās terapijas nodaļās, angiogrāfijas telpās vai laboratorijās ķīmisko piesarņojumu tīrīšanai. Tas notīra ilgstošus un izžūtos piesārņojumus. Produkts gatavs lietošanai. Tiek izsmidzināts uz netīrumiem vai piesarņojumiem 30 cm attālumā un aptuveni 15 sekunžu laikā var notīrīt.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
636_840 Virsmu (grīdas) kopšanas un tīrīšanas aerosols ID care FACE 750 ml ir Vajag ielogoties!

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, 5L grīdas virsmas dezinfekcijas līdzeklis I D spry NEST - Grīdas dezinfekcijas līdzeklis. Gatavs lietošanai dezinfekcijai, bez atšķaidīšanas. Nesatur alkoholu, fenolu un aldehīdus. Mikrobioloģiska iedarbība: baktericīda, fungicīda un vīrusus inaktivējoša.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
201_611 Grīdas virsmu dezinfekcijas līdzeklis 5L I&D spry NEST pasūtīt Vajag ielogoties!

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, 5L bezalkoholisks virsmas dezinfekcijas līdzeklis I D spry NEST - spry NEST ir lietošanai gatavs produkts. Ir pilietojasm visa veida virsmām: akrila, stikla un citām jutīgām cita veida virsmām. nekaitē, operāciju zālēs, intensīvās terapijās, zobārstniecības kabinetos, kā arī medicīnas ierīču virsmām. Lietošana: izsmidziniet uz virsmas 30 cm attālumā vai izsmidziniet uz auduma vai salvetes. Sastāvā nav etanola, Mikrobioloģiska iedarbība: baktericīda, fungicīda un vīrusus inaktivējoša.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
830_285 Virsmu dezinfekcijas līdzeklis bez alkohola 5L I&D spry NEST pasūtīt Vajag ielogoties!

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, Ātras iedarbības līdzeklis virsmu dezinfekcijai Bacticid - BACTICID piemīt plašas fungicīdas, virucīdas un baktericīdas īpašības, tas iznīcina Gram (+) un Gram (-) mikroorganismus. BACTICID ir gatavs dezinfekcijas šķīdums,izmanto spirta izturīgu virsmu dezinfekcijai. Nav piemērots akrilstikla (organiskā stikla) un ar spirta šķīduma lakām pārklātu virsmu dezinfekcijai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
432_620 500 ml ir Vajag ielogoties!
241_721 1L ar smidzinātāju pasūtīt Vajag ielogoties!
179_175 1 L ir Vajag ielogoties!
616_595 5 L ir Vajag ielogoties!
635_528 N100 (salvetes kārbā) ir Vajag ielogoties!
738_107 Bacticid Wipes Refill bez kārbas (rezerves paciņa) N100 ir Vajag ielogoties!
747_717 N150 (salvetes kārbā) ir Vajag ielogoties!
891_748 Bacticid WIPES N600 (salvetes kārbā) ir Vajag ielogoties!
856_224 Bacticid AF 5L ar smidzinātāju pasūtīt Vajag ielogoties!
679_964 Bacticid WIPES N200. dez. līdz. bunžā ir Vajag ielogoties!
905_278 Bacticid wipes refill N100. lielai bundžai ir Vajag ielogoties!

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, Bezalkoholisks dezinfekcijas līdzeklis - CLEAN FOAM ir bezalkoholisks dezinfekcijas līdzeklis medicīnisko iekārtu virsmu dezinficēšanai, kuras nav paredzētas apstrādāt ar spirtu. Labi attīra akrila medicīnas iekārtas, ideāls līdzeklis solāriju dezinfekcijai. CLEAN FOAM piemīt baktericīdās un fungicīdās īpašības, deaktivē vīrusus.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
859_176 1 L ir Vajag ielogoties!
257_120 5 L pasūtīt Vajag ielogoties!

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, Iekārtu un virsmu ātras dezinfekcijas līdzeklis - DESCOSEPT AF Lietošanai gatavs dezinfekcijas līdzeklis uz spirta bāzes ātrai dezinfekcijai, kura sastāvā ir etanols un kvartārā amonija savienojumi. Nesatur aldehīdu un fenolu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
509_779 1 L pasūtīt Vajag ielogoties!
667_486 5 L pasūtīt Vajag ielogoties!
894_382 N120 (salvetes kārbā) pasūtīt Vajag ielogoties!
491_871 Descosept AF wipes bez kārbas 120 gab. (kastē 12x120) ir Vajag ielogoties!
591_758 Smidzinātājs 1L pudelei ar adapteri pasūtīt Vajag ielogoties!

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, 5L I D care ENZYM fermentu saturošs fermentatīvs šķīdums - Fermentu saturošs fermentatīvs šķīdums 5L tilpumā. Ir produkts, kas satur piecu enzīmu kombināciju. Paredzēts medicīnisko un ķirurģisko instrumentu, arīendoskopu, anestēzijas materiālu, karstumizturīgu un izturīgu ķirurģisku instrumentu un citu materiālu tīrīšanai. Tas novērš piesārņojumu, inaktivējot daudzus mikroorganismus, pateicoties aktīvajām vielām, kuras tas satur tīrīšanas laikā un pēc tā. Pēc procesa nepieciešama sterilizācija vai augsta līmeņa dezinfekcija. Bez smaržas, nav kaitīgs. Ir koncentrēts produkts.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
464_209 I&D care ENZYM fermentu saturošs fermentatīvs šķīdums 5L pasūtīt Vajag ielogoties!

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, Chemipharm des new - Piemīt plašas fungicīdas un baktericīdas īpašības, tas iznīcina mikroorganismus, deaktivē vīrusus. CHEMIPHARM DES NEW satur virsmas aktīvās vielas, tāpēc tam piemīt labas mazgāšanas spējas.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
195_651 1 L ir Vajag ielogoties!
505_401 5 L ir Vajag ielogoties!

Roku un ādas dezinfekcijas līdzekļi, Roku dezinfekcijas līdzeklis 100 ml I D sept - Roku dezinfekcijas sķidrums, 100 ml tilpumā. Higiēniska roku dezinfekcija: 3 ml antiseptiskā līdzekļa 30 sekundēs jāieberzē plaukstās. Adenovīrusa, polivīrusa un norovīrusa gadījumos, procedūra jāveic divreiz. Ķirurģiska roku dezinfekcija: 5 ml antiseptiskā līdzekļa 30 sekundēs jāieberzē plaukstās, tad ar šķidrumu jāsamitrina rokas un elkoņus pilnībā, procedūru jāveic 3 minūtes. Aktīvās vielas: Etanols % m / m 70, 0,2-propanels % m / m 0,5. Mikrobioloģiskā iedarbība: baktericīda, fungicīda un vīrusus inaktivējošā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
726_363 Roku dezinfekcijas līdzeklis 100 ml I&D sept pasūtīt Vajag ielogoties!

Roku un ādas dezinfekcijas līdzekļi, Roku dezinfekcijas līdzeklis 250 ml I D sept - Roku dezinfekcijas sķidrums 250 ml tilpumā. Higiēniska roku dezinfekcija: 3 ml antiseptiskā līdzekļa 30 sekundēs jāieberzē plaukstās. Adenovīrusa, polivīrusa un norovīrusa gadījumos, procedūra jāveic divreiz. Ķirurģiska roku dezinfekcija: 5 ml antiseptiskā līdzekļa 30 sekundēs jāieberzē plaukstās, tad ar šķidrumu jāsamitrina rokas un elkoņus pilnībā, procedūru jāveic 3 minūtes. Aktīvās vielas: Etanols % m / m 70, 0,2-propanels % m / m 0,5. Mikrobioloģiskā iedarbība: baktericīda, fungicīda un vīrusus inaktivējošā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
322_915  Roku dezinfekcijas līdzeklis 250 ml ID sept ir Vajag ielogoties!

Roku un ādas dezinfekcijas līdzekļi, Roku dezinfekcijas līdzeklis 250 ml ID sept CH long-term effect - Roku dezinfekcijas sķidrums 250 ml tilpumā. Etanols % w/w 70,0,

Propanols % w/w 0,5,

Klorheksidīna glikonāts % w/w 0,5
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
981_271 Roku dezinfekcijas līdzeklis 250 ml ID sept CH long-term effect ir Vajag ielogoties!

Roku un ādas dezinfekcijas līdzekļi, Roku dezinfekcijas līdzeklis 500 ml I D sept - Roku dezinfekcijas sķidrums 500 ml tilpumā. Higiēniska roku dezinfekcija: 3 ml antiseptiskā līdzekļa 30 sekundēs jāieberzē plaukstās. Adenovīrusa, polivīrusa un norovīrusa gadījumos, procedūra jāveic divreiz. Ķirurģiska roku dezinfekcija: 5 ml antiseptiskā līdzekļa 30 sekundēs jāieberzē plaukstās, tad ar šķidrumu jāsamitrina rokas un elkoņus pilnībā, procedūru jāveic 3 minūtes. Aktīvās vielas: Etanols % m / m 70, 0,2-propanels % m / m 0,5. Mikrobioloģiskā iedarbība: baktericīda, fungicīda un vīrusus inaktivējošā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
807_925 Roku dezinfekcijas līdzeklis 500 ml I&D sept ir Vajag ielogoties!

Roku un ādas dezinfekcijas līdzekļi, Roku dezinfekcijas līdzeklis 1L ar dozatoru I D sept - Roku dezinfekcijas šķidrums ar dozatoru 1 L tilpumā. Higiēniska roku dezinfekcija: 3 ml antiseptiskā līdzekļa 30 sekundēs jāieberzē plaukstās. Adenovīrusa, polivīrusa un norovīrusa gadījumos, procedūra jāveic divreiz. Ķirurģiska roku dezinfekcija: 5 ml antiseptiskā līdzekļa 30 sekundēs jāieberzē plaukstās, tad ar šķidrumu jāsamitrina rokas un elkoņus pilnībā, procedūru jāveic 3 minūtes. Aktīvās vielas: Etanols % m / m 70, 0,2-propanels % m / m 0,5. Mikrobioloģiskā iedarbība: baktericīda, fungicīda un vīrusus inaktivējošā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
970_313 Roku dezinfekcijas līdzeklis 1L ar dozatoru I&D sept ir Vajag ielogoties!

Roku un ādas dezinfekcijas līdzekļi, Roku dezinfekcijas gēls 5L I D sept - Roku dezinfekcijas gēls 1 L tilpumā. Higiēniska roku dezinfekcija: 3 ml antiseptiskā gēla 30 sekundēs jāieberzē plaukstās. Adenovīrusa, polivīrusa un norovīrusa gadījumos, procedūra jāveic divreiz. Ķirurģiska roku dezinfekcija: 5 ml antiseptiskā gēla 30 sekundēs jāieberzē plaukstās, tad ar šķidrumu jāsamitrina rokas un elkoņus pilnībā, procedūru jāveic 3 minūtes. Aktīvās vielas: Etanols % m / m 70, 0,2-propanels % m / m 0,5. Mikrobioloģiskā iedarbība: baktericīda, fungicīda un vīrusus inaktivējošā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
607_189 Roku dezinfekcijas gēls 100ml I&D sept ir Vajag ielogoties!
995_612 Roku dezinfekcijas gēls 1L ar dozatoru I&D sept ir Vajag ielogoties!

Roku un ādas dezinfekcijas līdzekļi, Līdzeklis ātrai ādas un roku dezinfekcijai - Chemisept ir ar plašu fungicīdu, virucīdu un baktericīdu iedarbību, iznicina Gram (+) un Gram(-) baktērijas. Efektīvs līdzeklis ātrai roku dezinfekcijai (30sek.). Sastāvs: Etanol 72%, QAV, dabīgās eļļas.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
333_170 Chemisept Wipes virsmām kārbā. N200 ir Vajag ielogoties!

Roku un ādas dezinfekcijas līdzekļi, Roku dezinfekcijas līdzeklis 500 ml I D sept SP - sept SP ir lietošanai gatavas antiseptiskas šķidrās ziepes, kas satur hlorheksidīna glikonātu. Lieto māsu un visa medicīniskā personāla roku dezinfekcijai, kā arī pirmsoperācijas roku dezinfekcijai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
832_211 Roku dezinfekcijas ziepes 1L ar dozatoru I&D sept SP ir Vajag ielogoties!
424_962 Roku dezinfekcijas ziepes 500 ml ar dozatoru I&D sept SP ir Vajag ielogoties!

Roku un ādas dezinfekcijas līdzekļi, Roku dezinfekcijas līdzeklis 5L I D sept - Roku dezinfekcijas šķidrums ar dozatoru 5 L tilpumā.Higiēniska roku dezinfekcija: 3 ml antiseptiskā līdzekļa 30 sekundēs jāieberzē plaukstās. Adenovīrusa, polivīrusa un norovīrusa gadījumos, procedūra jāveic divreiz. Ķirurģiska roku dezinfekcija: 5 ml antiseptiskā līdzekļa 30 sekundēs jāieberzē plaukstās, tad ar šķidrumu jāsamitrina rokas un elkoņus pilnībā, procedūru jāveic 3 minūtes. Aktīvās vielas: Etanols % m / m 70, 0,2-propanels % m / m 0,5. Mikrobioloģiskā iedarbība: baktericīda, fungicīda un vīrusus inaktivējošā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
305_762 Roku dezinfekcijas līdzeklis 5L I&D sept pasūtīt Vajag ielogoties!

Roku un ādas dezinfekcijas līdzekļi, Roku un ādas dezinfekcijas līdzeklis - AHD 2000 - Piemērojams ķirurģiskai un higiēniskai roku dezinfekcijai. Līdzeklis ir veidots uz spirta bāzes un gatavs lietošanai ārīgi, neatšķaidītā veidā. Deaktivizē baktērijas, sēnītes, vīrusus. Šo līdzekli var izmantot arī pacienta ādas dezinfekcijai. Pat bieža lietošana neattauko ādu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
392_364 AHD 2000. 0.5 litri. roku dezinfekcijas līdzeklis pasūtīt Vajag ielogoties!
472_184 250 ml ir Vajag ielogoties!
232_872 1 L ir Vajag ielogoties!
230_274 5 L ir Vajag ielogoties!

Instrumentu un sūknēšanas iekārtu dezinfekcija, Biolot - Ārstniecības mazgāšanas līdzeklis. Lieto ārstniecības instrumentu mazgāšanai ar rokām vai mašīnu. Viegli attīra olbaltuma netīrumus.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
587_698 2 kg pasūtīt Vajag ielogoties!

Instrumentu un sūknēšanas iekārtu dezinfekcija, Enzyfoam 750 ml - Ķiruģisko instrumentu enzimātiskās putas 750 ml tilpumā. Produkt satur 5 veidu fermentus putu formā. To var izmantot operāciju, zobārstniecības un endoskopijas telpās. Attīra ķirurģiskos, medicīniskos instrumentus un citus instrumentus no asinīm, olbaltumvielām, ogļhidrātiem un citām bioloģiskām vielām. Var lietot gumijas materiāliem, metālam un plastmasai. Lietošana: pēc instrumentu lietošanas produkts tiek izsmidzināts putu veidā instrumentu attīrīšanai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
878_401 ENZYFOAM 750 ml Ķiruģisko instrumentu enzimātiskās putas ir Vajag ielogoties!

Instrumentu un sūknēšanas iekārtu dezinfekcija, Dezinfekcijas līdzeklis 5L ID care DENT R (gatavs lietošanai) - Līdzeklis zobārstniecības instrumentu dezinfekcijai 5L tilpumā. Tas nesatur aldehīdu, benzolu, toluolu, spirtu un fenolu. Ir gatavs lietošanai, nav jāatšākida. To lieto visu veidu nerūsējošā tērauda, hroma niķeļa pārklājumiem un polivinila virsmām. Attīra zobārstniecības intrumentus no ķīmiskām un bioloģiskām vielām. Līdzeklis jāatšķaida ar ūdeni 25-35 ° C temperatūrā ultraskaņas mazgāšanas ierīcē. Materiāliem ir jābūt pilnībā iegremdētiem un jāatstāj šķīdumā uz 5 minūtēm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
594_304 Dezinfekcijas līdzeklis 5L ID care DENT R (gatavs lietošanai) pasūtīt Vajag ielogoties!

Instrumentu un sūknēšanas iekārtu dezinfekcija, Ķirurģisko instrumentu tīrīšanas un dezinfekcijas līdzekļi (gatavs lietošanai) 5L I D safe INS R - Ķirurģisko instrumentu tīrīšanas un dezinfekcijas līdzekļi (gatavi lietošanai) tilpumā 5L. Tiek izmantots endoskopu, anestēzijas iekārtu un citu materiālu, tostarp karstumizturīgu vai jutīgu ķirurģisku iekārtu, tīrīšanai un dezinfekcijai. Der endoskopijas un ultraskaņas ierīcēm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
632_545 Ķirurģisko instrumentu tīrīšanas un dezinfekcijas līdzekļi (gatavs lietošanai) 5L I&D safe INS R pasūtīt Vajag ielogoties!

Instrumentu un sūknēšanas iekārtu dezinfekcija, Līdzeklis ķirurģisko instrumentu mazgāšanas mašīnām - Ķirurģisko instrumentu veļas mašīnām sārmu šķīdums tilpuma 5L. Ķirurģisko instrumentu - laboratorijas aprīkojuma - stiklam - plastmasai - keramikas tīrīšanas šķīdums. Koncentrēts produkts.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
568_910 Līdzeklis ķirurģisko instrumentu mazgāšanas mašīnām pasūtīt Vajag ielogoties!

Instrumentu un sūknēšanas iekārtu dezinfekcija, Neitralizācijas šķīdums ķirurģisko instrumentu mazgāšanas mašīnām 5L - Neitralizācijas šķīdums ķirurģisko instrumentu mazgāšanas mašīnām 5L tilpumā. Ķirurģiskie instrumenti - laboratorijas aprīkojums - stikls - plastmasa - keramiskā citronskābe. Ir koncentrēts produkts. To izmanto neitralizēšanai pēc sārmaina tīrīšanas procesa mašīnās. Tīrīšanas laikā tas noņem organiskās bāzes, hidroksīdus, kaļķus un sārmu atlikumus. Aktīvās sastāvdaļas: Citronskābe, korozijas inhibitori un palīgkomponenti.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
901_800 Neitralizācijas šķīdums ķirurģisko instrumentu mazgāšanas mašīnām 5L pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2    3    4    5    6
   Cenas uz . Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 0.7773189545 sekund!