SANTAKS
Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Apģērbs
  Papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Dezinfekcija
  Sterilizācijai
  Medicīniskās lampas, lupas
  Mēbeles
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Laboratorijai klīniskai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmijas reaģenti
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
    Apmācību manekeni, simulatori (medicīniskajai izglītībai)
    Modeļi
    Anatomiskie modeļi
  Industrija, pārtika, gastronomija
  Preces mājai

 Apmācību manekeni, simulatori (medicīniskajai izglītībai)
 Modeļi
 Anatomiskie modeļi

Ceļa modelis, Inguinal Hernia modelis - Šis modelis parāda vīrieša cirkšņu anatomisko struktūru ar cirkšņa trūci dabīgā lielumā. Slāņi atvērti. Divas diagrammu ilustrācijas ļaus salīdzināt tiešo un netiešo trūci. Noderīgs modelis, kurš palīdz informēt pacientus pirms ķirurģiskās iejaukšanās veikšanas. Uzstāda uz pamatnes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
211_892 Inguinal Hernia modelis pasūtīt Vajag ielogoties!

Ceļa modelis, Sirds, 7 daļas - Šis sirds modelis parāda cilvēka sirds anatomiju un horizontāli sadalīts pa vārstu plaknēm. Izņemtas var būt šādas daļas: barības vads, traheja, ārējā dobā vēna, аorta, sirds priekšējā sieniņa, sirds augšpuse.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
992_515 Sirds, 7 daļas pasūtīt Vajag ielogoties!

Ceļa modelis, Ceļa locītava ar noņemamiem muskuļiem 12 daļīga N1 - Моdelis sastāv no 12 daļām, kuras ir viegli izjaucamas ceļgala locītavas demonstrēšanai. Daļas vai muskuļus noņem speciāli kodētās krāsas, izmanto muskuļu un gurnu ieliktņiem, liela un mazā liela kaula ieliktņiem. Turklāt modelī parādītas arī mazā liela kaula un lielā liela kaula kolaterālās saites.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
956_491 Ceļa locītava ar noņemamiem muskuļiem 12 daļīga N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Ceļa modelis, Female Pelvis with Ligaments, Vessels, Nerves, Pelvic Floor, Organs - Šis 6-daļīgais sievietes iegurņa modelis dabīgā lielumā sniedz detalizētu informāciju par kaulu, saišu, asinsvadu, nervu, iegurņa muskuļu un sievietes dzimumorgānu topogrāfiju. Tas parāda visu iegurni ar daļēji noņemamu vidusdaļas ārējo anālo sfinkteri, urīna kanāla ārējo sfinkteri, dziļo un virsējo starpeni un bulbospongiosus. Taisnā zarna, dzemde ar fallopian caurulītēm, olnīcas un vagīna arī ir noņemama un to var izjaukt pa vidusgriezuma daļu. Iegurņa labā puse demonstrē dalījumus un kopējās artērijas, ārējās un iekšējās artērijas anatomiju, kā arī kopējās vēnas un ārējās vēnas anatomiju. Parādīts arī labais krustu pinums, labais sēžas nervs un labais pudendal nervs. Parādīti kauli un saites: divi gūžas locītavas kauli, kaunuma simfīze, krusta kauls un astes kauls, piektais jostas skriemelis ar starpskriemeļu disku. Piektā jostas skriemeļa vidusdaļas iegriezums, krusta kaula un astes kaula iegriezums ļauj sadalīt abas iegurņa puses, atklājot daļu astes kaula mugurkaula kanālā. Mugurkaula jostas daļa ir noņemama. Modeļa labajā pusē parādītas šādas iegurņa saites: cirkšņa saite, krusteniskā saite, priekšējā krusteniskā saite, priekšējā gareniskā saite.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
857_542 Sievietes iegurnis ar saitēm, asinsvadiem, nerviem, iegurņa pamatni, orgāni pasūtīt Vajag ielogoties!

Ceļa modelis, Pirmās palīdzības manekens ar planšetdatoru CPRLillyPRO - 1. Manekēns ir piemērots tādām simulācijām kā mākslīga elpinašana, sirds masāža (krūškurvja zona atbrīvošana, arī mutes un rīkles zonas atbrīvošana, proti sagatavošana turpmākām manipulācijām). Visas manipulācijas tiek attainotas planšetdatorā.
2. Komplektā ir mācību planšetdators. Izmantojot programmatūru, ir iespēja vadīt vingrinājumus un kontrolēt manekenu, izveidojot ļoti reālistiskus nodarbību scenārijus.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
948_168 Pirmās palīdzības manekens ar planšetdatoru CPRLillyPRO pasūtīt Vajag ielogoties!

Muguras jostas daļas kanāls ar noslīdējušu sānu skriemeļa disku, Mini galvaskauss, 3-daļīgs - Mūsu mini-galvaskauss - teicams trīsdaļīgs anatomisks modelis. Мini-galvaskausa modelis precīzi attēlo cilvēka galvaskausa anatomiskās struktūras un to var izjaukt: atsevišķi apskatot augšējo daļu, galvaskausa pamatni un augšējo daļu. Šis galvaskauss ir teicams papildinājums jebkurai mācību klasei.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
540_253 Mini galvaskauss, 3-daļīgs pasūtīt Vajag ielogoties!

Muguras jostas daļas kanāls ar noslīdējušu sānu skriemeļa disku, Lumbar Section - Cilvēka mugurkaula jostas daļas apgabals. Sastāv no 5 jostas skriemeļiem ar starpskriemeļu diskiem, krusta kaula ar vārstu, astes kaulu, muguras smadzeņu nerviem un muguras smadzeņu cieto apvalku. Šim kvalitatīvajam muguras modelim ir precīzas anatomiskās detaļas izmantošanai jebkurā anatomijas klasē. Mugurkaula jostas daļas apgabalu piegādā uz augstas kvalitātes noņemama paliktņa.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
787_540 Gurnu daļa pasūtīt Vajag ielogoties!

Muguras jostas daļas kanāls ar noslīdējušu sānu skriemeļa disku, Lumbar Spinal Column with Dorso-Lateral Prolapsed Intervertebral Disc - Jostas modelī ietilpst starpskriemeļu disku izslīde starp 3. un 4.jostas skriemeli. Šis augstas kvalitātes anatomiskais modelis tiek piegādāts uz noņemama stenda.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
898_646 Lumbar Spinal Column with Dorso-Lateral Prolapsed Intervertebral Disc pasūtīt Vajag ielogoties!

Muguras jostas daļas kanāls ar noslīdējušu sānu skriemeļa disku, Klasisks galvaskauss, 3-daļīgs - Šis augstas kvalitātes 3-daļīgais cilvēka galvaskausa modelis ir laba izvēle galvaskausa anatomiskajiem pamatpētījumiem. Tā ir liela dāvana medicīnas speciālistiem un studentiem, kā arī ar veselības aizsardzību saistīto profesiju pārstāvjiem. Teicams cilvēka galvaskauss - roku darbs no cieta, neplīstoša plastikāta. Ļoti precīzi redzamas plaisas, atveres, šuves utt. Var sadalīt augšējā daļā, galvaskausa pamatnē un apakšžoklī. Apakšžoklis uzstādīts uz atsperes, lai varētu viegli demonstrēt dabisko kustību. Kā opciju var iegādāties smadzeņu modeli (C 18) no 5 daļām, tas ir ievietots galvaskausā. Katrs zobs ir ir individuāls, lai zobu rinda izskatītos reālistiski, tagad - ar magnētu savienojumiem. Šis kvalitatīvais galvaskausa modelis ir teicams papildinājums jebkurai cilvēka skeleta sistēmai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
757_129 Klasisks galvaskauss, 3-daļīgs pasūtīt Vajag ielogoties!
325_169 Klasisks galvaskauss, 3 -daļīgs pasūtīt Vajag ielogoties!

Muguras jostas daļas kanāls ar noslīdējušu sānu skriemeļa disku, Rokas skeleta modelis ar saitēm un karpālo kanālu - Šis 3-daļīgais modelis parāda uz rokas atklāto saišu un cīpslu anatomiskās detaļas, plaukstas pamatni, apakšdelmu. Starpkaulu membrāna starp rādiusu un elkoņa kaulu parādīta kopā ar plaukstas kauliem. Saliecēju var izņemt no rokas skeleta. Bez tam ir noņemama daļa, kuru var uzstādīt modeļa aizmugures daļā. Šo daļu raksturo klīniski svarīgas plaukstas kanāla struktūras, tādas kā saliecējumuskulis, vidējais nervs un plaukstas cīpslas. Šis augstas kvalitātes rokas modelis ar saitēm un plaukstas kanāliem ir anatomiski pareizs un teicami piemērots detalizētai izpētei.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
851_435 Rokas skeleta modelis ar saitēm un karpālo kanālu pasūtīt Vajag ielogoties!

Muguras jostas daļas kanāls ar noslīdējušu sānu skriemeļa disku, Eye, 3 times full-size, 7 part - Šis lielais anatomiskais cilvēka acs modelis parāda redzes nervu tā dabiskajā stāvoklī acs dobuma orbītā (dobums un mediālā sieniņa). Palielināts 3 reizes. Šis acs modelis ir teicami piemērots anatomiskiem demonstrējumiem.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
378_569 Eye, 3 times full-size, 7 part pasūtīt Vajag ielogoties!

Muguras jostas daļas kanāls ar noslīdējušu sānu skriemeļa disku, Nose Model with Paranasal Sinuses, 5 part - Šis deguna modelis ilustrē deguna struktūru ar deguna blakusdobumiem sejas augšējā labajā pusē 1,5-reižu palielinājumā. No deguna ārējās daļas redzamas šādas deguna blakusdobumu struktūras, kuras atšķiras pēc krāsas (redzamas arī caur noņemamu caurspīdīgu ādu): ārējie deguna skrimšļi, deguna dobums, žokļa augšdaļas, pieres starpas. Atvērta žokļa augšdaļas starpa, noņemot vaiga kaula loku. Šādas deguna un aizdegunes sīnusa struktūras parādītas vidējā sekcijā: deguna dobums, pārklāts ar gļotādu, ar deguna gliemežnīcām (noņemamām). Gļotādas artērijas. Ožas nervi. Deguna dobuma sānu sieniņas, deguna gliemežnīcu un aukslēju inervācija.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
848_224 Nose Model with Paranasal Sinuses, 5 part pasūtīt Vajag ielogoties!

Muguras jostas daļas kanāls ar noslīdējušu sānu skriemeļa disku, Skull with Facial Muscles - Seja un košļāšanas muskuļi ir parādīti galvaskausa labajā pusē. Sejas muskulatūru var viegli un precīzi atšķirt no košļāšanas muskulatūras, izmantojot divas krāsas. Kreisajā pusē muskuļi un ieliktņi ir atzīmēti dažādās krāsās: ar sarkanu un zilu. Žoklis kustīgs, un pateicoties elastīgajai muskulatūrai, var nodemonstrēt rudimentāro košļāšanas kustību. Cranium and m. masseter viegli atvienojami. Šā modeļa ražošanai tika izmantots augstākās kvalitātes materiāls. Pateicoties tā izturībai, ideāls praktiskajai apmācībai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
331_998 Skull with Facial Muscles pasūtīt Vajag ielogoties!

Slides, Histologieskie un patoanatomiskie preparāti - Tiek izmantots tikai augstas kvalitates histoloģisks fiksēts materiāls. Griezuma biezums mikrotomu sekcijām biežāk sastāda 6-8mm. Tiek izmantotas standarta daudzkrāsainās krāsošanas metode AZAN: sarkana krāsa kodolšūnām, zilā krāsa saistaudiem, oranžā krāsa eritrocītiem, sarkanā krāsā tiek krāsoti keratīnaudi. Šī slaidu sērija aizņem īpašu vietu pateicoties izejmateriāla kvalitātei un cītīgai izstrādei. Uzrādāmie cilveku audu paraugi (piemēram, histoloģija un patoloģija) ir reāli.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
329_661 air pollution and allergens - english slides pasūtīt Vajag ielogoties!
795_250 air pollution and allergens - french slides pasūtīt Vajag ielogoties!
546_880 air pollution and allergens - german slides pasūtīt Vajag ielogoties!
576_131 air pollution and allergens - portuguese slides pasūtīt Vajag ielogoties!
915_476 air pollution and allergens - spanish slides pasūtīt Vajag ielogoties!
469_404 algae - english slides pasūtīt Vajag ielogoties!
872_846 algae - french slides pasūtīt Vajag ielogoties!
187_873 algae - german slides pasūtīt Vajag ielogoties!
641_286 algae - portuguese slides pasūtīt Vajag ielogoties!
163_979 algae - spanish slides pasūtīt Vajag ielogoties!
115_134 angiospermae i. gymnospermae - english slides pasūtīt Vajag ielogoties!
844_366 angiospermae i. gymnospermae - french slides pasūtīt Vajag ielogoties!
604_877 angiospermae i. gymnospermae - german slides pasūtīt Vajag ielogoties!
547_183 angiospermae i. gymnospermae - portuguese slides pasūtīt Vajag ielogoties!
267_204 angiospermae i. gymnospermae - spanish slides pasūtīt Vajag ielogoties!
905_106 angiospermae ii. cells and tissues - english slides pasūtīt Vajag ielogoties!
827_619 angiospermae ii. cells and tissues - french slides pasūtīt Vajag ielogoties!
563_247 angiospermae ii. cells and tissues - german slides pasūtīt Vajag ielogoties!
212_944 angiospermae ii. cells and tissues - portuguese slides pasūtīt Vajag ielogoties!
342_608 angiospermae ii. cells and tissues - spanish slides pasūtīt Vajag ielogoties!
920_239 angiospermae iii. roots - french slides pasūtīt Vajag ielogoties!
443_984 angiospermae iii. roots - german slides pasūtīt Vajag ielogoties!
801_559 angiospermae iii. roots - portuguese slides pasūtīt Vajag ielogoties!
187_530 angiospermae iii. roots - spanish slides pasūtīt Vajag ielogoties!
418_450 angiospermae iv. stems - english slides pasūtīt Vajag ielogoties!
650_484 angiospermae iv. stems - french slides pasūtīt Vajag ielogoties!
331_827 angiospermae iv. stems - german slides pasūtīt Vajag ielogoties!
885_122 angiospermae iv. stems - portuguese slides pasūtīt Vajag ielogoties!
989_158 angiospermae iv. stems - spanish slides pasūtīt Vajag ielogoties!
248_967 angiospermae roots set- 15 slides pasūtīt Vajag ielogoties!
850_758 angiospermae v. leafs - english slides pasūtīt Vajag ielogoties!
933_821 angiospermae v. leafs - french slides pasūtīt Vajag ielogoties!
664_420 angiospermae v. leafs - german slides pasūtīt Vajag ielogoties!
315_231 angiospermae v. leafs - portuguese slides pasūtīt Vajag ielogoties!
903_758 angiospermae v. leafs - spanish slides pasūtīt Vajag ielogoties!
612_243 angiospermae vi. flowers - english slides pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
   Cenas uz . Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 0.5344970226 sekund!