SANTAKS
Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Apģērbs
  Papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Dezinfekcija
  Sterilizācijai
  Medicīniskās lampas, lupas
  Mēbeles
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
    Teipi
    Vingrojumi un rehabilitācija
    Measurement and Diagnostic Equipment
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Laboratorijai klīniskai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmijas reaģenti
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija
  Preces mājai

 Teipi
 Vingrojumi un rehabilitācija
 Measurement and Diagnostic Equipment

Kinezioloģiskie teipi, 3Btape Ķinezioloģiskie teipi - Izmērs 5 cm x 5 m. Pieejami bēšā, gaiši zilā, melnā, zaļā, rozā un dzeltenā krāsā. 3B TAPE izmanto kinezioloģijā muskuļu fascijas lenšu apstrādei un to darba uzlabošanai. 3B TAPE izgatavots no kokvilnas viskozes šķiedras, kura nesatur lateksu un ir hipoalregēna. No vienas puses lenta ir ādai ērta, termoplastiska viļņveidīga akrila līme. To izmanto sviedru un mitruma izspiešanai no lentas. 3B TAPE ir ūdensnecaurlaidīga, gaisa caurlaidīga un neatraujas, mazgājoties dušā, atrodoties baseinā vai saunā. Lentas var būt gareniski izstieptas apmēram par 130-140%.N1
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
713_385 zaļā krāsa pasūtīt Vajag ielogoties!
655_367 zilā krāsa pasūtīt Vajag ielogoties!
988_486 bēšā krāsa pasūtīt Vajag ielogoties!
723_468 melnā krāsa pasūtīt Vajag ielogoties!
195_359 rozā krāsa pasūtīt Vajag ielogoties!

Kinezioloģiskie teipi, Elite - Izmērs 5 cm x 5 m.Pieejami bēšā, zilā, melnā un rozā krāsā.Lenta 3B TAPE ELITE Kinesiology uz jauna tipa auduma bāzes, izgatavota no sinerģiska kokvilnas un sintētisko šķiedru maisījuma. Šajā audumā apvienotas kokvilnas un sintētisko šķiedru labākās īpašības. Materiāls nodrošina vienvirziena elastīgumu, to var pagarināt, bet ne paplatināt. Unikālais 3B TAPE ELITE auduma sastāvs ļauj labāk atbrīvot mitrumu un nodrošina augstāku izturību, kas nepieciešams atlētiem un terapeitiem sporta procedūrām.N1
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
399_897 Bēšā krāsa pasūtīt Vajag ielogoties!
277_339 Melnā krāsa pasūtīt Vajag ielogoties!
172_683 Rozā krāsa pasūtīt Vajag ielogoties!
714_588 Zilā krāsa pasūtīt Vajag ielogoties!

Kinezioloģiskie teipi, Kintape - KINEZIOLOĢISkie STANDARTA TEIPI, ar biezumu 0,48 mm. Augstas kvalitātes kinezioloģiskais teips ir piemērots visām ķermeņa daļām. Nodrošina drošu atbalstu un saspiešanu. Ideāli piemērots muskuļu simptomu ārstēšanai, asinsrites stimulācijaiя, limfas novadīšanai un fascijai. Samazinas sāpes, uzlabojot sportiskos rezultātus. Teipu var viegli pārraut attīt. Individuāli iepakoti polietilēna maisiņā un kartona kārbā. Мīksts hipoalergēns kokvilnas audums, elasīgums līdz 160%. 70% ūdens necaurlaidība (3.līmenis) un aizsardzība pret sviedriem. Super lipīgs, līdz 7 dienām. Izgatavots no 97% kokvilnas, 3% spandeksa. Izmēri: 5 м x 5 сm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
101_313 Melnā, zilā, sarkanā, zaļā, rozā, bēšā krāsā (6 gb.) pasūtīt Vajag ielogoties!
165_936 Bēšā krāsa ir Vajag ielogoties!
840_451 Melnā krāsa pasūtīt Vajag ielogoties!
801_762 Sarkanā krāsa pasūtīt Vajag ielogoties!
558_484 Zaļā krāsa ir Vajag ielogoties!
735_795 Zilā krāsa ir Vajag ielogoties!
462_220 Rozā krāsa ir Vajag ielogoties!

Neuromuscular, Neiromuskulārie teipi - Elastīgs lipīgs neiromuskulārais teips.100% kokvilnas audums, pārklāts ar stipru adhezīvu akrila masu. Ūdensnoturīgs. Bez lateksa. Izmērs: 5 m x 5 сm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
870_712 Bēšā krāsa pasūtīt Vajag ielogoties!
786_255 Gaiši zilā krāsa pasūtīt Vajag ielogoties!
495_609 Melnā krāsa pasūtīt Vajag ielogoties!
225_942 Rozā krāsa pasūtīt Vajag ielogoties!
747_685 Sarkana krāsa pasūtīt Vajag ielogoties!
693_780 Zilā krāsa pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, Cando® Inflatable līdzsvara disks, 35 cm diametrs - Piepūšams disks Cando® Inflatable Vestibular Disc imitē piepūšamas bumbas kustības un formu, izmantojot to uz jebkura sēdekļa. Tas darbojas kā dinamisks spilvens galveno muskuļu grupu aktivizēšanai. Izmantojiet to uz grīdas līdzsvara treniņiem un apakšējo ekstremitāšu nostiprināšanai. Jūs varat arī piepumpēt disku ar gaisu līdz 2.biezumam, lai tas kļūtu stingrs un samazināt spiedienu diskā līdz 1.biezumam. Katram diskam ir raibā puse taktilajai atgriezeniskajai saiknei un stimulācijai. Diska otra puse ir plakana. Celtspēja 136 kg.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
216_421 Līdzsvara disks, zaļš, maks. slodze 136kg pasūtīt Vajag ielogoties!

EXERCISE BALLS, Cando Gym Ball Base w/ Band & Tubing Anchors -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
234_912 gym ball base w/ band & tubing anchors pasūtīt Vajag ielogoties!

Exercise Bands, Sup-R Band® 6 yard -Yellow/ x-light - Sup-R Band® - jauna, ekoloģiski tīra termoplastiskā lenta. Tā izgatavota no augstas kvalitātes materiāla ​​- lateksa formula TPE (termoplastiskais elastomērs) - kura nodrošina teicamu izturību pret saduršanu vai saplēšanu. Sup-R Band® nesmaržo un nekam nepielīp. Bez lateksa un samērā laba, lai aizstātu lateksa lentas, neatsakoties no to augstās funkcionalitātes. Papildus iemesli Sup-R Band® izmantošanai: jūs izvairīsieties no riska sajaukt lateksa lenšu rezerves un lentas bez lateksa. Lentas ir pieejamas secībā «Vēlamākās krāsas».Tāds pats izstiepšanas un saspiešanas spēks,kāds ir lateksa lentei Theraband®. Nav pulvera - būs mazāka nekārtība. Теksturēta vieglākai satveršanai. Labāka izturība pret saraušanu un saduršanu, nekā citās grupās. Ilgizturīga, noturīga pret ultravioleto starojumu un saules gaismu, ekoloģiski tīra. Pieejamie izmēri: 6 яrdi (5,5 m) un 50 jardi (45,7 m). Pieejamas arī PEP paketes, kurās ietilpst ietilpts lentas ar trim dažādām stiepes pretestībām.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
330_193 Ekoloģiski tīra termoplastiskā lenta, 5,49 metri, dzeltens pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND EXERCISERS, CanDo® Digi-Squeeze Hand/Finger Exerciser - Vingrošanas bumba, kura palīdzēs attīstīt spēku, lokanību un koordināciju. Rehabilitācijai pēc carpel tunnel, artrīta, insulta, lūzumiem, cīpslu traumām, nervu traumām, tā saucamā tenisa elkoņa un daudz kā cita. Bumbu piegādā kopā ar brošūru un tā ir pieejama dažādos izmēros - mazām,vidējām un lielām rokām.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
370_188 digi-squeeze yellow/xlight pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND EXERCISERS, Cando Digi-Extend® Package - Digi-Extend® - tā ir unikāla terapeitiska ierīce. Produkts pastiprina iekšējo un ārējo muskuļu grupu, lai maksimāli atliektu extensor tendon, veicinātu locītavu kustīgumu. Četri krāsu kodēšanas līmeņi ļauj katram muskulim vai locītavai darboties komfortablā līmeni un vairot spēku. Paketē ietilpst: 5 dzelteni-brūni (xx-viegls), 4 dzelteni (x-viegls), 3 sarkani (viegls) un 2 zaļi(vidēji). Gumijas bez lateksa. Ilustrēta brošūra ar vingrinājumu aprakstu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
186_884 Digi-Extend® unikāla terapeitiska ierīce pasūtīt Vajag ielogoties!

BODY COMPOSITION AND MEASUREMENT, Baseline Skinfold Caliper - Viegla alumīnija konstrukcija. Konstrukcijā Skinfold Caliper ir mērījumu konsole ar peldošiem uzgaļiem,kuri pie pastāvīga spiediena nodrošina precīzus un attēlojamus rezultātus. Baseline Skinfold Caliper piegādā ar viegli nolasāmu 60-milimetru skalu. Buklets, galdi un soma pārnēsāšanai pievienota komplektā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
297_267 Baseline Skinfold Suports pasūtīt Vajag ielogoties!

Goniometers and Inclinometers, Baseline 180 Degree Clear 6 Pocket Goniometer - Lēti plastikāta leņķmēri Baseline 5-collu (12,7 mm) lineāru skalu, kura kalibrēta collās un centimetros. Leņķmēru ieliek krekla kabatā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
235_443 180 pocket goniometer pasūtīt Vajag ielogoties!

Goniometers and Inclinometers, Baseline Plastic 360º ISOM Goniometers - Leņķmērs Рlastic Isom - 15 сm (6 collas)
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
548_754 Baseline plastmasas 360º ISOM goniometrs 6 collu pasūtīt Vajag ielogoties!

Goniometers and Inclinometers, Baseline Finger Small Joint Goniometer - Leņķmērs no nerūsējošā tērauda mēra pirkstu locītavu un citu sīko locītavu, ieskaitot kāju pirkstu, kustību diapazonu (metacarpophalangeal un interphalangeal). Leņķmēra galviņai ir divas pretējas skalas 180º, ar 5ºsoli. Lineārais mērogs collās un centimetros atrodas uz leņķmnēra roktura.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
663_368 Nerūsējošā tērauda goniometrs pasūtīt Vajag ielogoties!

Goniometers and Inclinometers, Stainless Steel Finger Goniometer, 6 in. - Leņķmērs Baseline Stainless Steel Finger mēra pirkstu locītavu kustību diapazonu (metacarpophalangeal un interphalangeal) kā arī citu sīko locītavu, ieskaitot kāju pirkstus, kustību diapazonu. Leņķmēra galviņai ir divas pretējas skalas 180º, ar 5º soli. Lineārais mērogs collās un centimetros atrodas uz leņķmēra roktura.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
552_846 pirkstu leņķmērs pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND AND WRIST DYNAMOMETERS, Rokas dinamometrs - Atsperes tipa rokas dinamometrs, ko izmanto, lai mērītu satvēriena spēku.
Regulējams rokturis, der jebkura izmēra rokai.
Tiek kalibrēts gan kilogramos (0-100), gan mārciņās (0-220).
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
836_911 Rokas dinamometrs pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND AND WRIST DYNAMOMETERS, Baseline Hand Dinamometrs 200 lb. - Baseline Hand Dynamometer ar 200-mārciņu standarta galviņu ir kļuvis par populāru instrumentu, kuru izmanto ārsti visā pasaulē. Standarta galviņu ar diametru 2 1/2 collas (6,35 сm) izmanto visā nozarē un tas ir vispopulārākais. Manuālo dinamometru rokturi var regulēt piecos stāvokļos jebkura izmēra rokai. Indikators paliek uz maksimālā rādītāja līdz rādījuma atiestatei. Dinamometrs pieejams ar ciparnīcu vai digitālajiem sensoriem.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
255_105 Baseline rokas dinamometrs 200 lb. pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND AND WRIST DYNAMOMETERS, Analog Push-pull Dynamometers 50 lb - Saspiešanas/izstiepšanas dinamometru Baseline var izmantot gan muskuļu spēka testēšanai, gan darba vietas funkcionālajam novērtējumam. Tas ir ideāli piemērots plašai muskuļu grupai,izmantojot saspiešanas un izstiepšanas režīmus. Regulējams rokturis ar piecām pozīcijām, ietilpst jebkura izmēra rokā. Indikators paliek maksimālā objekta rādījumā līdz atiestatei. Testēšanai tiek pievienots speciāls āķis. Piegādes komplektā ietilpst pārvalks.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
310_728 Baseline Analog Saspiešanas/izstiepšanas dinamometrs 50 lb. pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND AND WRIST DYNAMOMETERS, Baseline Hydraulic Hand Evaluation Sets - Bāzes komplektā Baseline Hydraulic Hand Evaluation ir viss nepieciešamais, lai novērtētu roku un pirkstu kustību spēku un diapazonu. Manuālais dinamometrs Baseline® 200 mārciņām (91 kg) ir kļuvis par populāru instrumentu, kuru izmanto terapeiti visā pasaulē. Standarta galviņa ar diametru 2 1/2 collas (6,35 сn) tiek izmantota visā nozarē un ir mūsu vispopulārākais izmērs. Hidrauliskā sistēma nodrošina izstrādājuma ērtumu, drošumu,precizitāti un iespēju atkārtot mērījumus. Ietilpst hidrauliskais manuālais dinamometrs 200 mārciņām (91 kg), hidrauliskais dinamometrs 50 mārciņām (23 kg) plaukstas spēka mērījumiem un goniometrs pirkstiem no nerūsējošā tērauda.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
342_925 Baseline Analog Hidrauliskais rokas novērtēšanas komplekts pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND AND WRIST DYNAMOMETERS, Baseline Digital Push-pull Dynamometer 50 lb. - Šis dinamometrs izceļas ar drošu hidraulisko sistēmu, kura nodrošina precīzus rādījumus vispārpieņemtajos standartos Jamar un Baseline. Dinamometrs ir daudz vieglāk un vienkāršāk izmantojams nekā mūsdienu atsperu dinamometri. Ciparnīca nepārtraukti parāda pašraizējo piepūli un notur maksimālo lielumu. Šis maksimālais lielums saglabājas līdz atiestatei. Dinamomegtram pievieno kubikus ar 3 paliktņiem (mīksts izliekts, mīksts taisns un apaļš, 1 kvadrātcentimetrs), 1 vilces āķis, 1 āķis ar aizbīdni un soma pārnēsāšanai. Sertifikāts CE.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
743_365 Baseline Digital Saspiešanas/izstiepšanas dinamometrs 50 lb. pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND AND WRIST DYNAMOMETERS, Baseline Digital Hand Dynamometer 300 lb. - Baseline LCD Extended Range hidraulisks manuālais dinamometrs ar paplašinātu mērījumu diapazonu - 300 mārciņas (136 kg). Dinamometram ir zils korpuss un 2,5-collu šķidro kristālu displejs. Šķidro kristālu indikators ir aprīkots ar elektronisku nulles kalibrēšanas sistēmu, maksimālā lieluma nomešanas pogu, pārslēgšana starp maksimālo un kārtējo rādījumu, kilogramu pārslēgšana mārciņās, 2 baterijas piegādes komplektā. Ierīcei ir 2-gadu ražotāja garantija. Šis manuālais dinamometrs sniedz precīzus satveršanas spēka rādījumus, turklāt pārbaudāmais nevar sajust roktura kustību. Starptautiski atzīts dizains nodrošina drošumu, ērtu lietošanu un atkārtojamus mērījumus. Маksimālais lielums paliek tikmēr, kamēr tas tiks atiestatīts. Pieci roktura stāvokļi un teicams korpusa dizains, rezultāti, kuri atbilst Baseline un Jamar publicētajiem pētījumiem. Un tas viss Baseline Digital Hand Dynamometer 300 mārciņas. Spēku var izmērīt mārciņās vai kilogramos. Sertificēts CE. Piegādā izturīgā somā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
354_555 Baseline digitālais rokas dinamometrs 300 lb. pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND AND WRIST DYNAMOMETERS, Push-Pull Dynamometer - Dinamometram Baseline ir hidrauliska sistēma, kura nodrošina precīzus rādījumus vispārpieņemtajos diapazonos Jamar un Baseline. Dinamometrs ir daudz vieglāks un vienkāršāk izmantojams nekā atsperu dinamometri, kuri šodien ir plaši izmantojami. Ciparnīca nepārtraukti uzrāda momentāno spēku un uztur maksimālo lielumu. Piegādā ar 3 izbīdāmiem paliktņiem: mīkstu izliektu, mīkstu taisnu un apaļu 1 сm2, 1 vilces āķis, 1 āķis ar aizbīdni un soma pārnēsāšanai. CE sertifikāts.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
109_668 Dubultais rokturis pasūtīt Vajag ielogoties!
366_273 Vienpusējs rokturis pasūtīt Vajag ielogoties!
366_856 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
   Cenas uz . Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 0.6231100559 sekund!