Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  CIMDI
  APĢĒRBS
  MEDICĪNAS SOMAS
  PAPĪRA IZSTRĀDĀJUMI
  PACIENTU APRŪRE
  DEZINFEKCIJA
  BĪSTAMO ATKRITUMU KONTEINERI
  INSTRUMENTI
    Ķirurģiem
    Proktologiem
    Ginekologiem
    Kosmetologiem
    Dermatologiem
    Proktologiem
    Zobārstiem
    Otolaringologiem
    Veterināriem
  IEKĀRTAS
  MĒBELES
  STERILIZĀCIJA
  FIZIOTERAPIJA
  GINEKOLOĢIJA
  KOSMETOLOĢIJA
  PIRMĀ PALĪDZĪBA
  REHABILITĀCIJA
  ZOBĀRSTNIECĪBA
  VETERINĀRIJA
  LABORATORIJAS REAĢENTI
  LABORATORIJAS IEKĀRTAS
  LABORATORIJAS TRAUKI
  IZGLĪTĪBA
  Preces mājai

 Ķirurģiem
Ķirurģiem
 Proktologiem
Proktologiem
 Ginekologiem
Ginekologiem
 Kosmetologiem
Kosmetologiem
 Dermatologiem
Dermatologiem
 Proktologiem
Proktologiem
 Zobārstiem
Zobārstiem
 Otolaringologiem
Otolaringologiem
 Veterināriem
Veterināriem
Gold line, Apzeltītas Goldman Fox šķēres, taisnas
Gold line, Apzeltītas Goldman Fox šķēres, taisnas - Augstākās kvalitātes operāciju telpās izmanto Tungsten Carbide instrumentus, kas izgatavoti no AISI420 nerūsējošā tērauda, ar izturīgu dubultu savienojuma vietu, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas ķirurģiskās operācijas ar labākajiem rezultātiem. Šie instrumenti ir uzticamāki attiecībā uz to cietību un pretkorozijas izturību.Garums 13 cm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
860_431 Goldman Fox taisnas šķēres 13 cm pasūtīt 30.60
Gold line, Gold adson tipa pincete
Gold line, Gold adson tipa pincete - Apzeltīta pincete Adson - elitārs izstrādājums no firmas Tungsten Carbide Instruments. Izgatavota no nerūsējošā tērauda AISI 420, ar ļoti stingriem galiem, šī pincete ilgi kalpos un palīdzēs veikt ķirurgam operācijas ar augstu precizitāti, panākot labākos rezultātus. Ļoti izturīgas, cietas un noturīgas pret koroziju. Izgatavota Vācijā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
189_430 12 cm pasūtīt 30.76
371_442 1x2 zobi - 12 cm pasūtīt 30.66
Gold line, Gold iris šķēres
Gold line, Gold iris šķēres - Apzeltītas iris šķēres no firmas Tungsten Carbide Instruments. Izgatavotas no nerūsējošā tērauda AISI 420 ar ļoti cietiem dubultiem vācu tipa galiem, šīs šķēres palīdzēs ķirurgam veikt operācijas ar augstu precizitāti, sasniedzot labākos rezultātus. Izturīgas, cietas un noturīgas pret koroziju.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
763_407 liektas 11.5 cm pasūtīt 28.33
618_375 gold iris šķēres-taisnas - 11.5 cm pasūtīt 31.51
Gold line, Gold goldman fox šķēres
Gold line, Gold goldman fox šķēres - Apzeltītas goldman fox šķēres - elitārs izstrādājums no firmas Tungsten Carbide Instruments. Izgatavotas no nerūsējošā tērauda AISI 420 ar ļoti cietiem dubultiem vācu tipa galiem, šīs šķēres palīdzēs ķirurgam veikt ķirurģiskās operācijas ar augstu precizitāti, gūstot labākos rezultātus. Izturīgas, cietas un noturīgas pret koroziju.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
497_972 gold goldman fox šķēres-izliektas - 13 cm pasūtīt 34.36
Gold line, Gold derf adatu turētāji - 12 cm
Gold line, Gold derf adatu turētāji - 12 cm - Tungsten Carbide Instruments - elitāri augstas kvalitātes instrumenti. Izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410. Ļoti cieti uzgaļi. Izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas un sasniegt vislabākos rezultātus. Ļoti izturīgi, cieti un noturīgi pret koroziju - apzeltīti.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
631_785 gold derf adatu turētājs - 12 cm pasūtīt 35.80
Gold line, Gold šķēres taisnas
Gold line, Gold šķēres taisnas - Apzeltītas taisnas šķēres - elitāri izstrādājumi no firmas Tungsten Carbide Instruments. Izgatavotas no nerūsējošā tērauda AISI 420 ar ļoti cietiem dubultiem vācu tipa galiem, šīs šķēres palīdzēs ķirurgam veikt ķirurģiskās operācijas ar augstu precizitāti, panākot labākos rezultātus. Izturīgas,cietas un stabilas pret koroziju.Garums 14.5 cm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
196_557 Gold šķēres -taisnas-noapaļots/ass - 14.5 cm pasūtīt 35.80
Gold line, Gold šķēres,noapaļots/noapaļots
Gold line, Gold šķēres,noapaļots/noapaļots - Apzeltītas taisnas šķēres - elitāri izstrādājumi no firmas Tungsten Carbide Instruments. Izgatavotas no nerūsējošā tērauda AISI 420 ar ļoti cietiem dubultiem vācu tipa galiem, šīs šķēres palīdzēs ķirurgam veikt ķirurģiskās operācijas ar augstu precizitāti, panākot labākos rezultātus. Izturīgas,cietas un stabilas pret koroziju.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
609_203 Gold šķēres ar noapaļotiem galiem - 14.5 cm pasūtīt 35.80
Gold line, Apzeltītas,asas/asas
Gold line, Apzeltītas,asas/asas - Apzeltītas taisnas šķēres - elitāri izstrādājumi no firmas Tungsten Carbide Instruments. Izgatavotas no nerūsējošā tērauda AISI 420 ar ļoti cietiem dubultiem vācu tipa galiem, šīs šķēres palīdzēs ķirurgam veikt ķirurģiskās operācijas ar augstu precizitāti, panākot labākos rezultātus. Izturīgas,cietas un stabilas pret koroziju.Garums 14.5 cm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
683_847 Gold šķēres - taisnas - ass/ass 14.5 cm pasūtīt 35.80
Gold line, Gold šķēres izliektas
Gold line, Gold šķēres izliektas - Apzeltītas izliektas šķēres - elitāri izstrādājumi no firmas Tungsten Carbide Instruments. Izgatavotas no nerūsējošā tērauda AISI 420 ar ļoti cietiem dubultiem vācu tipa galiem, šīs šķēres palīdzēs ķirurgam veikt ķirurģiskās operācijas ar augstu precizitāti, panākot labākos rezultātus. Izturīgas, cietas un noturīgas pret koroziju.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
864_757 blunt/sharp - 14.5 cm pasūtīt 35.80
378_746 Gold šķēres-izliektas-asas-14,5 cm pasūtīt 35.80
332_644 gold šķēres-izliektas,ar noapaļotiem galiem - 14.5 cm pasūtīt 35.80
Gold line, Gold crile wood adatu turētājs- 15 cm
Gold line, Gold crile wood adatu turētājs- 15 cm - Tungsten Carbide Instruments - elitāri augstas kvalitātes instrumenti. Izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410. Ļoti cieti uzgaļi. Izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem izpildīt precīzas oprācijas un sasniegt labākos rezultātus. Ļoti liela izturība, cietība un noturība pret koroziju - apzeltīti.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
991_323 Gold Crile Wood adatu turētājs 15 cm pasūtīt 35.80
Gold line, Gold gillies adatu turētāji - 16 cm
Gold line, Gold gillies adatu turētāji - 16 cm - Tungsten Carbide Instruments - elitāri augstas kvalitātes instrumenti. Izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410. Ļoti cieti uzgaļi. Izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas un sasniegt labākos rezultātus. Ļoti izturīgi, cieti un noturīgi pret koroziju - apzeltīti.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
206_255 gold gillies adatu turētājs - 16 cm pasūtīt 38.66
Gold line, Gold webster adatu turētājs - 12.5 cm
Gold line, Gold webster adatu turētājs - 12.5 cm - Gold webster adatu turētājs. Izgatavots no nerūsējošā tērauda AISI 410. Ļoti cieti uzgaļi. Izgatavots Vācijā, ļoti izturīgs, ciets un noturīgs pret koroziju.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
751_657 Gold webster adatu turētājs 12.5 cm pasūtīt 39.01
Gold line, Gold mayo hegar adatas turētājs - 14 cm
Gold line, Gold mayo hegar adatas turētājs - 14 cm - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
26539 Zelta Mayo hegar adatas turētājs - 14 cm pasūtīt 39.33
Gold line, Gold mathieu adatu turētāji
Gold line, Gold mathieu adatu turētāji - Tungsten Carbide Instruments - elitāri augstas kvalitātes instrumenti. Izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410. Ļoti cieti uzgaļi. Izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas un sasniegt labākos rezultātus.
Ļoti izturīgi, cieti un noturīgi pret koroziju - apzeltīti.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
958_132 gold mathieu adatu turētājs - 14 cm pasūtīt 34.36
935_138 gold mathieu adatu turētājs - 17 cm pasūtīt 40.10
Gold line, Gold castroviejo adatas turētājs-taisns- 14 cm - raupja tipa
Gold line, Gold castroviejo adatas turētājs-taisns- 14 cm - raupja tipa - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
26553 Zelta Castroviejo adatas turētājs- 14 cm pasūtīt 40.90
Gold line, Gold castroviejo adatas turētājs- 13 cm
Gold line, Gold castroviejo adatas turētājs- 13 cm - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
26554 Gold Castroviejo adatas turētājs - 13 cm pasūtīt 40.90
Gold line, Gold castroviejo adatas turētājs-izliekts - 14 cm - raupja tipa
Gold line, Gold castroviejo adatas turētājs-izliekts - 14 cm - raupja tipa - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
26555 Zelta Castroviejo adatas turētājs -izliekts, 14 cm pasūtīt 42.47
Gold line, T.c. gold mc indoe pincete - 15 cm - raupja tipa
Gold line, T.c. gold mc indoe pincete - 15 cm - raupja tipa - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
38565 Zelta pincete - 15 cm pasūtīt 44.04
Gold line, T.c. gold mayo stille šķēres-taisnas - ar noapaļotiem galiem - 15 cm
Gold line, T.c. gold mayo stille šķēres-taisnas - ar noapaļotiem galiem - 15 cm - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
38510 Zelta mayo taisnas šķēres ar noapaļotiem galiem- 15 cm pasūtīt 56.04
Gold line, T.c. gold kelly šķēres-taisnas-asas - 16 cm
Gold line, T.c. gold kelly šķēres-taisnas-asas - 16 cm - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
38520 Zelta kelly taisnas šķēres ar asiem galiem- 16cm pasūtīt 45.62
Gold line, T.c. gold mayo stille šķēres-izliektas-ar noapaļotiem galiem- 15 cm
Gold line, T.c. gold mayo stille šķēres-izliektas-ar noapaļotiem galiem- 15 cm - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
38511 Zelta mayo izliektas šķēres ar noapaļotiem galiem- 15 cm pasūtīt 45.62
Gold line, T.c. gold kelly šķēres-izliektas-asas - 16 cm
Gold line, T.c. gold kelly šķēres-izliektas-asas - 16 cm - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
38521 Zelta kelly izliektas sķēres ar asiem galiem - 16 cm pasūtīt 45.62
Gold line, Gold olsen hegar adatu turētājs
Gold line, Gold olsen hegar adatu turētājs - Gold olsen hegar adatu turētājs. Izgatavots no nerūsējošā tērauda AISI 410. Ļoti cieti uzgaļi. Izgatavots Vācijā, ļoti izturīgs, ciets un noturīgs pret koroziju.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
282_305 Gold adatu turētājs 14cm pasūtīt 47.55
153_781 gold olsen hegar adatu turētājs- 16.5 cm pasūtīt 41.53
Gold line, Gold gillies dissecting knaibles - 15 cm
Gold line, Gold gillies dissecting knaibles - 15 cm - Apzeltīta pincete gillies dissecting - elitārs izstrādājums no firmas Tungsten Carbide Instruments. Izgatavota no nerūsējošā tērauda AISI 420, ar ļoti asiem galiem, šis instruments ilgi kalpos un palīdzēs ķirurgam veikt ķirurģiskās operācijas augstā kvalitātē, panākot labākos rezultātus. Ļoti izturīga, cietiem galiem un noturīga pret koroziju.Ieteicamā sterilizācijas metode ir autoklāvas tvaika, cikla temperatūra nedrīkst pārsniegt 135°C (275°F) maksimāli 15 minūtes, lai izvairītos no produkta bojājumiem. Karstā gaisa sterilizācijai ieteicams temperatūru svārstīties no 180° līdz 200 °C. Instrumentus var dezinficēt arī mazgāšanas dezinfekcijas līdzekļos līdz 121° C temperatūrai.
Ražots Vācijā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
754_317 N1 pasūtīt 48.56
Gold line, Gold castroviejo adatu turētāji
Gold line, Gold castroviejo adatu turētāji - Tungsten Carbide Instruments - elitāri augstas kvalitātes instrumenti. Izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas un sasniegt labākos rezultātus. Ļoti izturīgi, cieti un noturīgi pret koroziju - apzeltīti.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
911_676 gold castroviejo adatu turētājs-izliekais - 14 cm pasūtīt 35.80
869_983 gold castroviejo adatu turētājs-taisns - 14 cm pasūtīt 35.80
171_226 gold castroviejo adatu turētājs-taisns- 18 cm pasūtīt 50.12
Gold line, Gold metzenbaum šķēres, izliektas
Gold line, Gold metzenbaum šķēres, izliektas - Apzeltītas metzenbaum izliektas šķēres - elitāri izstrādājumi no firmas Tungsten Carbide Instruments. Izgatavotas no nerūsējošā tērauda AISI 420 ar ļoti asiem dubultiem vācu tipa galiem, šīs šķēres palīdzēs ķirurgam veikt ķirurģiskās operācijas ar augstu precizitāti, panākot labākos rezultātus. Augsta izturība, cietība un noturība pret koroziju.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
555_766 gold metzenbaum šķēres-izliektas - 14 cm pasūtīt 35.80
733_838 gold metzenbaum šķēres-izliektas - 18 cm pasūtīt 45.82
374_248 gold metzenbaum šķēres-izliektas - 20 cm pasūtīt 51.55
Gold line, Gold metzenbaum šķēres taisnas
Gold line, Gold metzenbaum šķēres taisnas - Apzeltītas metzenbaum taisnas šķēres no firmas Tungsten Carbide Instruments. Izgatavotas no nerūsējošā tērauda AISI 420 ar ļoti cietiem dubultiem vācu tipa galiem, šīs šķēres palīdzēs ķirurgam veikt ķirurģiskās operācijas ar augstu precizitāti, panākot labākos rezultātus. Izturīgas, cietas un noturīgas pret koroziju.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
941_390 Gold metzenbaum šķēres - taisnas 14cm pasūtīt 35.80
724_197 Gold metzenbaum šķēres - taisnas 18cm pasūtīt 45.82
780_180 Gold metzenbaum šķēres -taisnas 20cm pasūtīt 47.24
Gold line, Gold micro adson pincete
Gold line, Gold micro adson pincete - Apzeltīta pincete мicro adson - elitārs izstrādājums no firmas Tungsten Carbide Instruments. Izgatavotas no nerūsējošā tērauda AISI 420, ar ļoti cietiem galiem, šis instruments ilgi kalpos un palīdzēs ķirurgam veikt ķirurģiskās operācijas ar augstu precizitāti, sasniedzot labākos rezultātus. Ļoti izturīga, cieta un un noturīga pret koroziju. Izgatavota Vācijā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
609_463 gold micro adson pincete- 12 cm pasūtīt 30.78
183_235 gold micro adson pincete - 15 cm pasūtīt 51.55
Gold line, T.c. gold listera tipa šķēres - 14 cm
Gold line, T.c. gold listera tipa šķēres - 14 cm - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
38530 Zelta listēra šķēres - 14 cm pasūtīt 51.91
Gold line, Gold universālās šķēres - 12 cm
Gold line, Gold universālās šķēres - 12 cm - Apzeltītas universālas šķēres - elitāri izstrādājumi no firmas Tungsten Carbide Instruments. Izgatavotas no nerūsējošā tērauda AISI 420 ar ļoti cietiem dubultiem vācu tipa galiem, šīs šķēres palīdzēs ķirurgam veikt ķirurģiskas operācijas ar augstu precizitāti, panākot labākos rezultātus. Izturīgas, cietas un noturīgas pret koroziju.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
576_594 gold universal šķēres - 12 cm pasūtīt 52.99
Gold line, Gold crile wood adatas turētājs- 18 cm
Gold line, Gold crile wood adatas turētājs- 18 cm - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
26547 Zelta crile adatas turētājs - 18 cm pasūtīt 55.05
Gold line, T.c. gold gerald pincete - 17 cm - raupja tipa
Gold line, T.c. gold gerald pincete - 17 cm - raupja tipa - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
38560 Zelta gerald pincete - 17cm pasūtīt 55.05
Gold line, T.c. gold cushing pincete - 18 cm
Gold line, T.c. gold cushing pincete - 18 cm - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
38552 Zelta cushing pincete - 18 cm pasūtīt 55.05
Gold line, T.c. gold mayošķēres-taisnas-ar noapaļotiem galiem- 17 cm
Gold line, T.c. gold mayošķēres-taisnas-ar noapaļotiem galiem- 17 cm - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
38514 Zelta mayo taisnas šķēres ar noapaļotiem galiem - 17 cm pasūtīt 55.05
Gold line, T.c. gold cushing taylor pincete - 18 cm - raupja tipa
Gold line, T.c. gold cushing taylor pincete - 18 cm - raupja tipa - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
38554 Zelta cushing pincete - 18 cm pasūtīt 65.92
Gold line, T.c. gold barraquer micro adatu turētājs- 13 cm - gluda tipa
Gold line, T.c. gold barraquer micro adatu turētājs- 13 cm - gluda tipa - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
38600 Barraquer micro adatu turētājs, apzeltīts, 13 cm pasūtīt 56.63
Gold line, Gold olsen hegar adatu turētājs - 19 cm
Gold line, Gold olsen hegar adatu turētājs - 19 cm - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
26542 Olsen Hegar tipa adatu turētājs, apzeltīts - 19 cm pasūtīt 59.77
   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15    16
   
      Santaks Sia. LV40003337173. Jur. adrese: Upmalas iela 4, Sunīši, Garkalnes pagasts, Ropažu novads, LV-2137. Fiz. adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010. Tālrunis: 67542997, 20111113, e-mail: santaks@inbox.lv Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.